Добірка фотографій, схем та креслень для корпусу БТР-3.

БТР-3 — український бронетранспортер, який мав на меті замінити старі моделі бронетранспортерів, такі як БТР-70 та БТР-80, та покращити функціональні характеристики військової техніки.

Розробка БТР-3 почалася в Україні в 2000 році на основі передового досвіду, який був набутий в результаті участі українських військ в різних міжнародних миротворчих місіях. Результатом розробки став БТР-3, який був презентований вперше в 2001 році. БТР-3 є прямим наступником БТР-80, який був випущений ще в 1986 році. Нова машина була розроблена на базі свого попередника, але отримала значні модифікації, що дозволило покращити її бойові можливості та збільшити комфорт для екіпажу.

Зокрема, БТР-3 отримав нові двигуни та трансмісію, що забезпечує більшу швидкість та маневреність на полі бою.

Основною озброєнням БТР-3 є гармата калібру 30 мм, що встановлена в безлюдному бойовому модулі БМ-3 Штурм. Додатковим озброєнням можуть бути автоматичний гранатомет та протитанкові ракетні комплекси.

На деяких фотографіях з виробничих майданчиків дійсно можна побачити, що на початкових етапах виробництва корпуси БТР-3 виготовлялися з використанням старих корпусів БТР-70 та БТР-80. Але пізніше було налагоджено виробництво бронеплт саме для корпусів БТР-3. Але багато частин та елементів корпусу були ідентичними БТР-80, тому нижче я додаю деякі фото і креслення саме БТТР-80.


Фото корпусу:


Креслення БТР-3 та елементів копрусу:
БТР-3 blueprint

3д-модель:

Підвіска аналогічна БТР-80, але деталі вироблені вже в Україні. БТР-3 і БТР-4 мають однакову ходову частину і про неї я вже писав у наступних дописах:


Підписуйтеся на мої сторінки: Artstation | Telegram | Instagram | Facebook | YouTube | TikTok

Магазин 3д-моделей: CGTrader