Застосована техніка
ЗАСТОСОВАНА ТЕХНІКА У ВІЙНІ:
Прапор Україна
https://www.military-references.com/wp-content/uploads/2022/05/flag_round_ua-128x128.png
УКРАЇНА

Фото 1
Танки

САУ

БМП / БМД

Фото 2
РСЗВ

ППО

БТР

Фото 3
Транспорт

Бронемашини

Гусеничні БТР

Фото 4
Спеціальна техніка

Прапор РФ
https://www.military-references.com/wp-content/uploads/2022/05/flag_round_ru-128x128.png
РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ

Фото 1
Танки

САУ

БМП

Фото 2
РСЗВ

ППО

БТР

Фото 3
Транспорт

Бронемашини

БМД

Фото 4
Гусеничні БТР

Спеціальна техніка

Map
Карта знищеної техніки в Україні

Карта з мітками, де була зафіксована знищена бронетехніка під час повномасштабної війни Росії проти України. Позначки вказують лише на приблизне розташування, населений пукнт або район. При наявності інформації, під фото вказана дата зйомки та джерело. На карті розміщені лише фото з альбомів цього розділу і не мають на меті підрахунок втрат техніки, але карта може дати приблизне розуміння інтенсивності боїв в тому чи іншому регіоні нашої країни.

Текс внизу

24 лютого 2022 року Російська Федерація почала повномасштабне вторгнення в Україну. Керівництво РФ обґрунтувало початок війни, начебто, потребою захисту так званих республік ДРН та ЛНР. Насправді ж військова операція розпочалася з масованих ракетних ударів по всій території України. Наступ військ був реалізований одночасно з Білорусі, Криму та по всьому спільному кордону між Україною та Росією.

РФ планували захопити Украну за лічені дні, однак війна триває не один місяць. Це найбільша війна в Європі з часів Другої світової, в якій задіяні усі види військ, тисячі одиниць бронетехніки. На цій сторінці представлені фотогрфії з фронтів. Це світлини бойового застосування бронетехніки, а також знищеної або покинутої техніки.

Усі зображення взяті з відкритих джерел в Інтернеті. Незавжди є можливість дізнатися першоджерло, тому напишу тут частину тих сторінок та каналів , звідки я беру фотогрфії:

Military References -

це ресурс, на якому публікуються матеріали присвячені бронетехніці: фото, відео, креслення, 3д-моделі, корисні посилання.

Контакти