БТР-4 – бронетранспортер українського виробництва з колісною формулою 8×8. Машина була розроблена на початку 2000-х років, а серійне виробництво почалося у 2008 році. Бронетранспортер стоїть на озброєнні Збройних сил і Національної гвардії України, а також був поставлений в деякі країни світу. Машина приймала участь у війні на сході України, а такою воює на фронтах після повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну 24 лютого 2022 року.


Процес виробництва бронекорпусів для БТР-4 на Лозівському ковальсько-механічному заводі (ЛКМЗ), у місті Лозова (Харківська область), 31 серпня 2018 р. Фото: Мусієнко Владислав


Випробовування лозівського корпуса та зварних швів на стійкість при влучаннях з крупнокаліберного кулемета. 30 січня, 2020 рік, Харківська область.

KHARKIV, UKRAINE – JANUARY 30, 2020 – APC hull armor is seen during the field durability test on the premises of the Kharkiv Machine Building Design Bureau n.a. A.A. Morozov (KMDB)- PHOTOGRAPH BY Ukrinform / Future Publishing (Photo credit should read Vyacheslav Madiyevskyy/ Ukrinform/Future Publishing via Getty Images)

Кадри з виробництва бронекорпусів на ЛКМЗ.


В 2021 році було розпочате серійне виробництво корпусів БТР-4Е на Житомирському бронетанковому заводі. У березні 2022 році по заводу було завдано авіаудар.


Креслення (blueprint) корпуса БТР-4 з книги “Бронетранспортер БТР-4Е Руководство по эксплуатации

Загальний вид. З сайту The Blue-Prints.com


Всі дописи про БТР-4 / БТР-80:
  1. Колесо
  2. Підвіска
  3. БМ-7 “Парус”

Готова 3д-модель
3d-модель українського БТР-4Е (game ready 3d-model)

Підписуйтеся на мої сторінки: Artstation | Telegram | Instagram | Facebook | YouTube | TikTok

Магазин 3д-моделей: CGTrader