section-a9c7d60

Добірка фотографій покинутої військової техніки на полігоні Оттерберн на півночі Великої Британії. На фото показані іржаві Chieftain, M47 Patton, Alvis Saladin FV601, Humber Pig та інші.

Військовий полігон Оттерберн розташований біля міста Оттерберн, графство Нортумберленд (Northumberland) на півночі Великої Британії. Він був створений в 1911 році і займає приблизно 242 км². Полігон використовується для навчання військовослужбовців, тестування зброї та іншого військового обладнання і містить різноманітні інфраструктурні об'єкти, включаючи зони для стрільби з різноманітної зброї, танкові, авіаційні та інші спеціалізовані майданчики. Полігон Оттерберн також є важливим місцем для проведення міжнародних військових навчань, у яких беруть участь військовослужбовці з різних країн, включаючи США, Канаду та Європейський Союз.

Згідно з умовами Договору про звичайні збройні сили в Європі, держави повинні були скоротити кількість утримуваної техніки. Існувало кілька дозволених методів, доступних для держав. Велика Британія обрала підрив. Це відбулося на полігоні Оттерберн (Otterburn Ranges), де королівські інженери чудово розважалися, розміщуючи заряди в дозволених місцях на транспортних засобах, щоб підірвати їх відповідно до договору. Після цього танки та інша техніка слугують цілями під час навчань військовослужбовців.


 

Іржавий танк Chieftain


Геолокація

Підписуйтеся на мої сторінки: Artstation | Telegram | Instagram | Facebook | YouTube | TikTok

Магазин 3д-моделей: CGTrader

Military References -

це ресурс, на якому публікуються матеріали присвячені бронетехніці: фото, відео, креслення, 3д-моделі, корисні посилання.

Контакти