Завершив скан книг “Посібник з матеріальної частини та експлуатаціх бронетраспортерів БТР-50ПК та БТР-50П” та “Інструкція з експлуатації бронетранспортера БТР-50ПУ”

BTR-50 is a Soviet tracked armored personnel carrier (APC). Here are two BTR-50 technical manuals

Руководство по материальной части и эксплуатации бронетранспортеров БТР-50ПК и БТР-50П (1963)

У цьому Посібнику описано будову бронетранспортерів БТР-50ПК та БТР-50П згідно з технічною документацією станом на 1 квітня 1962 р., а також дані правила їх експлуатації відповідно до чинних наказів та настанов у Радянській Армії.

У Керівництві викладено пристрій бронетранспортера БТР-5ОПК та описані суттєві відмінності у пристрої вузлів, агрегатів та систем бронетранспортера БТР-50П.

Читати / Завантажити книгу (PDF)

Ходова частина
Корпус

Паперову версію книги можна придбати на:


Инстуркция по эксплуатации бронетранспортера БТР-50ПУ

Командно-штабна машина БТР-50ПУ є плаваючою гусеничною машиною, і є пересувним пунктом управління, обладнаний вузлом зв’язку та навігаційною апаратурою.

Екіпаж машини складається з шести осіб: штурмана (він же командир машини), механіка-водія та чотирьох радистів. Крім екіпажу в машині можуть розміститися ще чотири офіцера.

Читати / Завантажити книгу (PDF)

Корпус БТР-50
Направляюче колесо БТР-50

Паперову версію книги можна придбати на:


Командно-штабная машина управления БТР-50ПУ. Техническое описание и инструкция по эксплуатации (1972)

В Техническом описании и Инструкции по эксплуатации ‘изложены основные конструктивные отличия машины БТР-5ОПУ от бронетранспортера БТР-50ПК, даны техническое описание и правила эксплуатации узла связи и навигационной аппаратуры, изложено устройство вновь установленных или конструктивно измененных агрегатов и узлов бронетранопортера.

Читати / Завантажити PDF


Покупка книг, ведення сайту та процес сканування вимагають часу та грошей. Якщо є можливість та бажання можна підтримати проєкт фінансово.

Карта Приват: 4149 4390 2555 9927


Підписуйтеся на мої сторінки: Artstation | Telegram | Instagram | Facebook | YouTube | TikTok

Магазин 3д-моделей: CGTrader