Давно хотів, щоб якісь із моїх моделей матеріалізувалися в реальному світі. Хоч спеціально для 3д-друку я моделі не створюю, але якщо моя модель потрапить в руки хорошого майстра, то все можливо.

geralt_store як раз такий майстер, який зміг якісно підготувати мою модель. Так як з самого початку модель не планувалась під друк, то зараз у процесі виникають певні проблеми. Але дуже круто, що Влад, сам знається на 3д-моделюванні і може підправити певні деталі так, щоб вони надрукувалися коректно.

Ось так виглядає моя модель. Більше  рендерів на CGTrader

Деталізована 3d-модель бронетраспортера M113A2

 

Справу полегшує той факт, що я створював її у CAD, а саме у програмі Plasticity, тому Влад зміг досить легко змінювати деякі частини моделі. А такий вигляд мають вже перші надруковані частини. Чимало зусиль також витрачено для шліфовку друкованих деталей.

Виникли певні проблеми з траками та деякими петлями. Необхідно поправити це у своїй 3д-моделі, щоб траки чітко лягали на ведуче колесо. З якихось причин я зробив не дуже охайно, хоча зазвичай уважно ставлюся до цього моменту. Можливо зіграв роль той факт, що я мав чималу паузу між створення траку та решти бронетранспортера. 3д-модель трака для М113 виглядає так і саму модель можна також подивитися і придбати на CGTrader:

3Д-друк:

Через деякі неточності гусенична стріка стає не зовсім добре. Але тут варто врахувати, що в реальності гусенична стрічка натягуєтьсяза допомогою направляючого колеса, в той час як на друкованій моделі, це колесо нерухоме.

Корпус почав обростати деталями:

Деякі дуже дрібні деталі Влад друкував окермо від корпуса. Наприклад, скоби для кріплення спорядження на копрусі і потім їх приклеював.

Башта та нові деталі на корпусі

Тим часов я завершив роботу над 3д-моделю кулемета M2HB Browning з кріпленням M23. Більше рендерів, придати та завантажити 3d-модель можна у моєму магазині на CGTrader

Зараз модель кулемета має багато дрібних деталей, та і загалом на друку він маленький, тому друк поки не виходить, як потрібно. Потрібні деякі правки в саму модель

Завершена надрукована модель M113. Далі має бути фарбування…


Автор 3д-друку: geralt_store

Якщо маєте бажання спіпрацювати подібним чином, пишіть на пошту militaryreferences3dmodels@gmail.com, або в соц.мережах 👇


Підписуйтеся на мої сторінки: Artstation | Telegram | Instagram | Facebook | YouTube | TikTok

Магазин 3д-моделей: CGTrader