Завершив скан посібника по ремонту, а також відредагував технічний опис та інструкцію з експлуатації, яку знайшов в інтернеті. Книги містять креслення та опис конструкції.

MT-LB military transporter and 2S1 chassis technical manuals.

Универсальное гусеничное легкое шасси (2С1, МТ-ЛБу). Техническое описание и инструкция по эксплуатации (1986)

Технічний опис та інструкція з експлуатації призначені для вивчення будови та принципів дії механізмів, а також правильної експлуатації.

Технічний опис та інструкція з експлуатації містять опис конструкції та роботи механізмів та систем шасі, правила використання та зберігання, види та періодичність проведення технічного обслуговування, перелік характерних та найбільш поширених несправностей та методи їх усунення, а також вказівки щодо застосування пристроїв при обслуговуванні та ремонті.

Читати / Завантажити PDF


Универсальное гусеничное легкое шасси (МТ-ЛБу, 2С1). Руководство по войсковому ремонту (1985)

Даний Посібник призначений для технічного складу ремонтних частин та підрозділів, що виконують поточний та середній ремонт легкого багатоцільового гусеничного трапспортера-тягача МТ-ЛБ (МТ-ЛБВ), легкого багатоцільового гусеничного шасі МТ-ЛБу та універсального гусеничного легкого шасі 2С1, та для практичних занять з ремонту цих шасі у військово-навчальних закладах та частинах.

Читати / Завантажити PDF


Покупка книг, ведення сайту та процес сканування вимагають часу та грошей. Якщо є можливість та бажання можна підтримати проєкт фінансово.

Карта Приват: 4149 4390 2555 9927


Підписуйтеся на мої сторінки: Artstation | Telegram | Instagram | Facebook | YouTube | TikTok

Магазин 3д-моделей: CGTrader